MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Taburett 8573456
nr 857 3456
Taburett
Karl Johan stil
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 4 november 2013
kl 19:02:04
100 kr
150 kr
900 kr
250 kr
350 kr
450 kr
600 kr
800 kr
1.000 kr
6